Mitt Kongsvinger
1 minutt lesetid

KIL merker økt interesse for å kjøpe sesongkort

Obs! Artikkelen er mer enn ett år gammel.

Jubelsesongen har ført til økt interesse for KIL. Ønsker du å sikre deg et billig sesongkort for neste år, må du gjøre det før 1. november.

KIL feirer opprykket med å gi supporterne et early bird-tilbud på sesongkort for neste sesong. Jonas Krabseth i KIL-administrasjonen forteller at dette har vist seg å være populært, og de har solgt flere sesongkort enn hva de hadde forventet.

– Og noe av det mest gledelige er at vi ser at personer som hadde sesongkort for noen år siden, nå vender tilbake. Det er ingen tvil om at interessen er stor, for det er mange som vil følge oss i OBOS-ligaen neste sesong, sier han.

Ønsker du å benytte deg av «opprykkstilbudet» på sesongkort for 2022, må det skje innen mandag 1. november.

– Dette er også en fin julegave eller farsdagsgave, og sesongkortet kan kjøpes digitalt via vår hjemmeside, sier Krabseth.