KIL hadde i dag sin første trening for sesongen.
KIL hadde i dag sin første trening for sesongen.

Serieåpner borte mot Fløya

KIL skal til Tromsø i serieåpningen i PostNord-ligaen og møte Fløya. Første hjemmekamp kommer i runde to mot Asker.

Terminlisten for PostNord-ligaen er klar. Kongsvinger serieåpner borte mot Fløya. Første serierunde spilles mellom 9. april og 13. april.

Første hjemmekamp kommer i runde 2. Da er det Asker som kommer på besøk til Gjemselund. Andre serierunde spilles mellom 16. og 20. april.

Her er KILs kamper i PostNord-ligaen, avdeling 1:

Runde 1 (09.04-13.04):

Vålerenga 2 - Moss

Asker - Eidsvold Turn

Alta - Hødd

Senja - Tromsdalen

Fløya - Kongsvinger

Brattvåg - Bærum

Florø - Kvik Halden

-

Runde 2 (16.04-20.04):

Kongsvinger - Asker

Moss - Alta

Kvik Halden - Brattvåg

Eidsvold Turn - Florø

Bærum - Senja

Tromsdalen - Vålerenga 2

Hødd - Fløya

-

Runde 3 (30.04-04.05):

Vålerenga 2 - Eidsvold Turn

Asker - Hødd

Alta - Bærum

Senja - Moss

Fløya - Kvik Halden

Brattvåg - Tromsdalen

Florø - Kongsvinger

-

Runde 4 (07.05-11.05):

Kongsvinger - Kvik Halden

Moss - Brattvåg

Eidsvold Turn - Alta

Vålerenga 2 - Senja

Bærum - Fløya

Tromsdalen - Asker

Hødd - Florø

-

Runde 5 (14.05-18.05):

Kongsvinger - Eidsvold Turn

Kvik Halden - Moss

Asker - Bærum

Alta - Tromsdalen

Fløya - Senja

Brattvåg - Hødd

Florø - Vålerenga 2

-

Runde 6 (21.05-25.05):

Moss - Eidsvold Turn

Vålerenga 2 - Asker

Bærum - Florø

Tromsdalen - Fløya

Senja - Alta

Hødd - Kvik Halden

Brattvåg - Kongsvinger

-

Runde 7 (28.05-01.06):

Kongsvinger - Hødd

Kvik Halden - Bærum

Eidsvold Turn - Tromsdalen

Asker - Brattvåg

Alta - Vålerenga 2

Fløya - Moss

Florø - Senja

-

Runde 8 (04.06-08.06):

Moss - Florø

Vålerenga 2 - Hødd

Bærum - Kongsvinger

Alta - Asker

Tromsdalen - Kvik Halden

Senja - Eidsvold Turn

Brattvåg - Fløya

-

Runde 9 (11.06-15.06):

Kongsvinger - Moss

Kvik Halden - Vålerenga 2

Eidsvold Turn - Brattvåg

Asker - Senja

Fløya - Alta

Hødd - Bærum

Florø - Tromsdalen

-

Runde 10 (18.06-22.06):

Moss - Bærum

Eidsvold Turn - Kvik Halden

Vålerenga 2 - Brattvåg

Asker - Fløya

Alta - Florø

Tromsdalen - Hødd

Senja - Kongsvinger

-

Runde 11 (25.06-29.06):

Kongsvinger - Vålerenga 2

Kvik Halden - Senja

Bærum - Tromsdalen

Fløya - Eidsvold Turn

Hødd - Moss

Brattvåg - Alta

Florø - Asker

-

Runde 12 (02.07-06.07):

Eidsvold Turn - Hødd

Vålerenga 2 - Bærum

Asker - Moss

Alta - Kvik Halden

Tromsdalen - Kongsvinger

Senja - Brattvåg

Florø - Fløya

-

Runde 13 (09.07-13.07):

Kongsvinger - Alta

Moss - Tromsdalen

Kvik Halden - Asker

Bærum - Eidsvold Turn

Fløya - Vålerenga 2

Hødd - Senja

Brattvåg - Florø

-

Runde 14 (16.07-20.07):

Eidsvold Turn - Moss

Vålerenga 2 - Kvik Halden

Asker - Kongsvinger

Alta - Fløya

Tromsdalen - Brattvåg

Senja - Bærum

Florø - Hødd

-

Runde 15 (13.08-17.08):

Kongsvinger - Florø

Moss - Senja

Kvik Halden - Eidsvold Turn

Bærum - Alta

Fløya - Asker

Hødd - Tromsdalen

Brattvåg - Vålerenga 2

-

Runde 16 (19.08.24.08):

Kvik Halden - Hødd

Eidsvold Turn - Kongsvinger

Asker - Vålerenga 2

Alta - Brattvåg

Tromsdalen - Bærum

Senja - Fløya

Florø - Moss

-

Runde 17 (27.08-31.08):

Kongsvinger - Tromsdalen

Moss - Asker

Vålerenga 2 - Alta

Bærum - Kvik Halden

Fløya - Florø

Hødd - Eidsvold Turn

Brattvåg - Senja

-

Runde 18 (03.09-07.09):

Kvik Halden - Fløya

Eidsvold Turn - Bærum

Asker - Alta

Tromsdalen - Moss

Senja - Vålerenga 2

Hødd - Kongsvinger

Florø - Brattvåg

-

Runde 19 (10.09-14.09):

Kongsvinger - Fløya

Moss - Kvik Halden

Vålerenga 2 - Florø

Bærum - Hødd

Alta - Senja

Tromsdalen - Eidsvold Turn

Brattvåg - Asker

-

Runde 20 (17.09-21.09):

Kvik Halden - Kongsvinger

Eidsvold Turn - Vålerenga 2

Bærum - Moss

Senja - Asker

Fløya - Tromsdalen

Hødd - Brattvåg

Florø - Alta

-

Runde 21 (24.09-28.09):

Kongsvinger - Bærum

Moss - Hødd

Vålerenga 2 - Fløya

Asker - Florø

Alta - Eidsvold Turn

Tromsdalen - Senja

Brattvåg - Kvik Halden

-

Runde 22 (01.10-04.10):

Moss - Kongsvinger

Kvik Halden - Tromsdalen

Eidsvold Turn - Asker

Bærum - Vålerenga 2

Senja - Florø

Fløya - Brattvåg

Hødd - Alta

-

Runde 23 (08.10-12.10):

Vålerenga 2 - Tromsdalen

Asker - Kvik Halden

Alta - Kongsvinger

Senja - Hødd

Fløya - Bærum

Brattvåg - Moss

Florø - Eidsvold Turn

-

Runde 24 (15.10-19.10):

Kongsvinger - Senja

Moss - Vålerenga 2

Kvik Halden - Alta

Eidsvold Turn - Fløya

Bærum - Brattvåg

Tromsdalen - Florø

Hødd - Asker

-

Runde 25 (23.10):

Vålerenga 2 - Kongsvinger

Asker - Tromsdalen

Alta - Moss

Senja - Kvik Halden

Fløya - Hødd

Brattvåg - Eidsvold Turn

Florø - Bærum

-

Runde 26 (30.10):

Kongsvinger - Brattvåg

Moss - Fløya

Kvik Halden - Florø

Eidsvold Turn - Senja

Bærum - Asker

Tromsdalen - Alta

Hødd - Vålerenga 2

Powered by Labrador CMS